Выберите город
Добавить объявление
Меню
Блог Магазины Поиск на карте
Категории
Продаж квартири, кімнати Здам квартиру Здам квартиру подобово Куплю квартиру Зніму квартиру Продам дім Здам будинок Куплю будинок

Особливості продажу та купівлі будинків на сайті «Продаж квартир»

14 января 2022 44

Особливості продажу та купівлі будинків на сайті «Продаж квартир»

На сайті оголошення «Продаж будинків, Дніпро» з'являються часто. Продавати будинок стали багато власників, які мають у володінні заміські котеджі або дачі. Щоб господар отримав більшу виручку, пропонуючи послугу «продаю будинок під Дніпром», а покупець не переплатив за будинок, є декілька порад.

Продаж будинків у Дніпрі: як підготуватися

Перше правило для обох сторін під час продажу – не вдаватися до допомоги посередника. Пряма співпраця дозволяє торгуватися за будинок: одному – дорожче продати, другому – недорого купити житло в Дніпрі.

Продаж будинків у Дніпрі має проводитись після косметичного ремонту. Якщо продавати старий будинок, який без зручностей та вимагає багатьох вкладень, продати його як терміново, такі з довгою перспективою буде складно.

Скільки може коштувати будинок у Дніпрі, залежить від ряду умов, важливих під час продажу:

● юридичної чистоти;

● району розташування;

● місця – чи знаходиться забудова у межах міста;

● року забудови;

● інфраструктури;

● підведення комунікацій;

● стану території;

● розмірів;

● наявності земельної ділянки.

Також важливо, наскільки готовий будинок для продажу, щоб там ніхто не проживав і не був прописаний. Робити фото, щоб вигідно продавати нерухомість у Дніпрі, потрібно якісні, з гарного ракурсу. У оголошення «Продам будинок у Дніпрі, терміново» необхідно вписувати виключно технічну інформацію.

Як вибрати серед публікацій продам будинок у Дніпрі

Продаж приватних будинків через інтернет-дошку в Дніпрі включає безліч варіантів. Знайти відповідну пропозицію на сайті допоможуть поради щодо того, на що звернути увагу. Продати будинок можуть у будь-якому стані. Критерії вибору є наступними:

● наявність інженерних мереж;

● доглянутість будинкової ділянки та самого дому;

● відсутність шуму, віддаленість від траси;

● стан даху, житлової частини будинку, комплектація меблями;

● наявність гаража та вільного заїзду, щоб машину не залишати на вулиці.

Вибирати будинки, виставлені на продаж, варто із середніх цінових пропозицій та дорогих варіантів. Власники, які хочуть продавати швидше, часто поступаються ціною. Позначити потрібно відразу, чи має житло кредитну історію. Уточнювати варто, хто та як оплачуватиме комунальні платежі, чи можна використовувати город, щоб земля не була порожньою. Можливо, фото на сторінці не відображають реальний стан будинку, обов'язково треба дивитися наживо, щоб потім не опинитися в неприємній ситуації.

Комментарии

Этот Сайт использует файлы cookies для более удобной работы пользователей с ним. Продолжая любое дальнейшее использование Сайта, Вы соглашаетесь с этим. Более подробная информация доступна в Политики использования cookie

Понятно
Аукцион завершен
минут
секунд
Выбрано
Добавить
Аукцион завершен
Скрыть параметры
Все параметры
Вы действительно хотите удалить страницу?