Выберите город
Добавить объявление
Меню
Блог Магазины Поиск на карте
Категории
Продаж квартири, кімнати Здам квартиру Здам квартиру подобово Куплю квартиру Зніму квартиру Продам дім Здам будинок Куплю будинок

Продаж будинків і ділянок в Одесі

03 января 2022 45

Продаж будинків і ділянок в Одесі

Продаж будинків в Одесі – поширена послуга. Успіх багато в чому залежить від розташування нерухомості, правильної підготовки необхідної документації, а також – від встановленої вартості. На що варто звернути увагу, як і де краще подати оголошення «продам приватний будинок/котедж в Одесі терміново», розбираємося.

Продаж приватних будинків в Одесі: способи

Є два варіанти, за допомогою яких відбувається продаж приватних будинків або котеджів в Одесі: за допомогою рієлторів і без посередників. Перший варіант вигідний тим, що всі турботи з пошуку покупців, оформлення документів агентство бере на себе. При цьому фахівцеві необхідно заплатити досить велику суму грошей за надані послуги.

Вигідніше у фінансовому плані знайти тих, хто хоче купити нерухомість, самостійно. Роботи чекає багато:

  • скласти оголошення;
  • сфотографувати нерухомість;
  • спілкуватися з клієнтами;
  • організовувати огляди житла.

Продам будинок в Одесі: як скласти оголошення

Хочете терміново, вигідно продати приватний житловий будинок, його частину в місті чи межах, ділянку під забудову, дачу? Необхідно правильно скласти оголошення і подати його на перевіреному сайті, до числа яких відноситься і наш портал. Алгоритм наступний:

  1. Придумайте заголовок. Він повинен бути коротким, інформативним, вигідно виділятися серед інших. Наприклад: «Продаю будинок під Одесою недорого. Вдале місце розташування, вигідна ціна, торг».
  2. Зробіть і розмістіть фотографії. Потенційних покупців приваблюють детальні фото, чим їх більше будете використовувати – тим краще.
  3. Опишіть будинок. Вся актуальна інформація – рік побудови, кількість і розмір кімнат, наявність санвузла, земельної ділянки, господарських будівель, якість ремонту, комунікацій, зручності, загальна, житлова площа будівлі й так далі – повинна бути вказана в оголошенні.
  4. Вкажіть вартість. Ціна повинна відповідати середній вартості на ринку нерухомості Одеси. Залежить від району, доглянутості ділянки. Дорогий будинок продається довше.

Щоб розмістити оголошення, зареєструйтеся на сайті, створіть свою сторінку, ознайомтеся з правилами користування. Після розміщення пропозиції вона буде відправлена на перевірку модератору. Якщо ніякі виправлення не потрібні, незабаром оголошення стане доступно для відвідувачів сайту.

Комментарии

Этот Сайт использует файлы cookies для более удобной работы пользователей с ним. Продолжая любое дальнейшее использование Сайта, Вы соглашаетесь с этим. Более подробная информация доступна в Политики использования cookie

Понятно
Аукцион завершен
минут
секунд
Выбрано
Добавить
Аукцион завершен
Скрыть параметры
Все параметры
Вы действительно хотите удалить страницу?