Выберите город
Добавить объявление
Меню
Блог Магазины Поиск на карте
Категории
Продаж квартири, кімнати Здам квартиру Здам квартиру подобово Куплю квартиру Зніму квартиру Продам дім Здам будинок Куплю будинок

Здача будинку в Одесі та області

03 января 2022 46

Здача будинку в Одесі та області

«Здаю будинок в Одесі» – такі оголошення приваблюють гостей міста, які планують відпочити на морі великою компанією, сім'єю з дитиною. Також здаються будинки в Одесі й довгостроково для тих, кому набридло тулитися в невеликих квартирах. Такі варіанти оренди відмінно підійдуть для тих, хто любить приватні будинки та мріє жити ближче до природи. Привабливість нерухомості багато в чому підвищується, якщо в будинку є хоча б косметичний ремонт, а обстановка – проста, акуратна, комунікації – справні, на ділянці – порядок. Такі варіанти майбутні квартиранти розглядають в першу чергу.

Здам будинок (Одеса): чому це вигідно?

Чим приваблюють приватні будинки від господаря потенційних наймачів? У них безліч переваг:

  • величезний простір;
  • достатньо місця для паркування;
  • наявність саду/городу;
  • можливість користуватися господарськими будівлями, альтанками;
  • відсутність сусідів в безпосередній близькості;
  • самостійне обслуговування і приготування їжі (якщо мова про відпочинок).

Здам приватний будинок в Одеській області без посередників: переваги

Незалежно від змісту оголошення – здам упорядковану дачу в Одесі або приватний будинок в місті, області, головне питання – пошук орендаря. Зайнятися рішенням можна самостійно або через посередників. Перший варіант вигідніше, ви безпосередньо будете спілкуватися з потенційними орендарями, зможете здати дачу, будинок або частину вигідно. Найкраще подавати оголошення на перевірених сайтах, до числа яких відноситься наш портал.

Для розміщення пропозиції зареєструйтеся на сайті, заповніть інформаційні поля і створіть оголошення. До тексту прикріпіть реальні фотографії нерухомості. В оголошенні «здам частину будинку (Одеса)», обов'язково необхідно вказати розмір житлової площі, наявність сходів, зручностей в будинку.

Комментарии

Этот Сайт использует файлы cookies для более удобной работы пользователей с ним. Продолжая любое дальнейшее использование Сайта, Вы соглашаетесь с этим. Более подробная информация доступна в Политики использования cookie

Понятно
Аукцион завершен
минут
секунд
Выбрано
Добавить
Аукцион завершен
Скрыть параметры
Все параметры
Вы действительно хотите удалить страницу?