Выберите город
Добавить объявление
Меню
Блог Магазины Поиск на карте
Категории
Продаж квартири, кімнати Здам квартиру Здам квартиру подобово Куплю квартиру Зніму квартиру Продам дім Здам будинок Куплю будинок

Здати квартиру в оренду в Одесі

03 января 2022 48

Здати квартиру в оренду в Одесі

«Здам квартиру в Одесі без посередників» – таке оголошення часто можна зустріти на спеціалізованих ресурсах, у періодичних виданнях. Здають квартири з різних причин: для когось це джерело додаткового доходу, хтось не хоче, щоб нерухомість простоювала. Можна зустріти оголошення про те, що людина здає квартиру за комунальні послуги в Одесі. Як правило, орендарі на такі пропозиції знаходяться швидко, тому оголошення не затримуються на порталі. Прийнявши рішення здавати квартиру, господаря чекають деякі питання, які необхідно вирішити. Щоб угода пройшла без проблем, оплата за оренду надходила щомісяця, необхідно знати деякі нюанси: яким має бути житло, що в ньому повинно бути, як і де шукати постояльців.

Оренда квартир в Одесі: етапи

Щоб здати без проблем квартиру в Одесі довгостроково, необхідно знати, як це відбувається. В першу чергу, необхідно знайти орендарів. Для цього можна звернутися в агентство нерухомості або подати оголошення на спеціальному сайті, до числа яких відноситься і наш портал.

Розмістивши оголошення у нас, ви зможете швидко знайти орендарів на двох-, трьох або однокімнатне житло. Пропозиція буде доступна потенційним квартиронаймачам.

Наступний етап після пошуку – укладення офіційного договору оренди. Якщо ви маєте намір здати житло на період до трьох років, можна оформити письмовий договір. Якщо ж на більш тривалий, документ в обов'язковому порядку завіряється нотаріусом.

Особливим моментом є умови повернення заставної суми. Їх можна прописати в окремій розписці або внести в договір додатковий пункт. Після отримання обумовленої суми господар передає ключі орендарю, і той отримує повне право жити в орендованій квартирі.

Здам особисту квартиру в Одесі довгостроково: як підготувати житло

Підготовка квартири, яку здам в оренду в Одесі – окрема тема. Неважливо, відноситься об'єкт нерухомості до сегмента економ або бізнес-класу, здавати його необхідно в належному вигляді. На що звертати увагу, щоб збільшити шанс вигідно і швидко здати житло?

  1. Очистить простір. Позбавтеся від зайвих предметів, особисті речі вивезіть.
  2. Проведіть генеральне прибирання. Вимийте вікна, приберіть пил.
  3. Зробіть косметичний ремонт. При необхідності – оновіть шпалери, освіжить побілку.
  4. Виправте сантехніку. Це стосується тих випадків, якщо у квартирі, наприклад, течуть крани.

Наявність меблів в кімнатах – питання індивідуальне, про це краще відразу вказати в оголошенні. Те ж саме стосується мінімального набору побутової техніки.

Сьогодні умовою знімання квартири в Одесі – наявність інтернету. Тому про це питання також необхідно подбати завчасно.

Що стосується вартості здачі житла в Одесі, це залежить від місця розташування квартири, поверху, на якому вона розташовується, наявності або відсутності меблів та інших нюансів. Перш ніж встановити остаточну ціну, промоніторьте подібні пропозиції, для цього в рядку пошуку на нашому порталі «здам в довгострокову або помісячну оренду свою квартиру в Одесі». Перегляньте пропозиції, вони допоможуть визначитися із середньою ринковою ціною.

Як розмістити оголошення?

Якщо хочете скористатися нашим порталом і здати квартиру в Одесі довгостроково або помісячно, зробіть якісні фотографії житла. Їх разом з описом і ціною розмістить на сайті (попередньо потрібно зареєструвати аккаунт, заповнити форму з інформацією про себе), придумайте заголовок свого оголошення і дотримуйтесь подальших вказівок системи.

Комментарии

Этот Сайт использует файлы cookies для более удобной работы пользователей с ним. Продолжая любое дальнейшее использование Сайта, Вы соглашаетесь с этим. Более подробная информация доступна в Политики использования cookie

Понятно
Аукцион завершен
минут
секунд
Выбрано
Добавить
Аукцион завершен
Скрыть параметры
Все параметры
Вы действительно хотите удалить страницу?